Tre të lënduar në një aksident trafiku në Skenderaj

Të premtën sipas policisë ka ndodhë një aksident trafiku në rrugën “17 shkurti” në Skenderaj, në mes dy automjeteve, me ngasës meshkuj kosovarë, transmeton DrenicaOnline.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar tre persona të cilët kanë marrë tretman mjekësor dhe pastaj janë liruar.

Me rastin është marrë policis e trafikut./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë