Lajm i hidhur: Vdes i riu nga Drenasi, Mirsad Leku

I riu Mirsad Leku nga Baica e Drenasit ka vdekur pasditën e sotme.

Ai vunate nga Leukemia Akute dhe së fundi kishte udhëtuar drejtë Turqisë për shërim, transmeton DrenicaOnline.

Lajmin e hidhur e kanë dhënë familjarët e Mirsadit.

“Njoftojm se sot më daten 06.03.2021 në ora 16:00 sipas ores në Turqi ndrroj jetë Mirsadi ynë. Falenderojm të gjithë qe berën të pamundurën për te sheruar por Zoti ynë e mur ngat veti. Per ceromoni ju njoftojm, më pikllim të thellë familja Leku”, ka shkruar në facebook njëri nga antarët e familjës.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë