Arrestohet një person në Drenas, ja çfarë i bëri fqiut

Është arrestuar një person i dyshuar në Drenas pasi i njëjti ka pasur një mosmarrëveshje me fqiun e tij të cilin e ka sulmuar fizikisht dhe i ka shkaktuar lëndime trupore.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, kurse i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti sipas policisë, ka ndodhur të enjten rreth orës 10 e 30 minuta.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë