Momenti prekës kur babai ukrainas rikthehet nga lufta dhe takohet me fëmijët, videoja bëhet virale

Një video një babai ukrainas, i cili surprizon fëmijët me kthimin e tij nga lufta, është bërë virale në internet.

Viktor Trynoha, u bashkua në ushtrinë e Ukrainës me fillimin e luftës, dhe qëndroi larg familjes së tij për 13 muaj.

Videon e realizoi gruaja e tij Viktoriia, ku shihet ai duke befasuar vajzën e tij 3 vjeçe.

Më pas, shkojnë së bashku për t’i bërë befasi edhe të birit Makari, 6 vjeç i cili ishte në shkollë.

KËTU mund ta shikoni videon.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë