Gjendet një mjet shpërthyes në Baicë të Drenasit

Një person ka raportuar në polici se dje rreth orës 14:30, në fshatin Baicë të Komunës së Drenasit, kishte hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore, ndërsa njësiti për deminim i FSK-së dhe KFOR-it amerikan e kanë larguar mjetin pa incident, raporton sinjali.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë