“Paradite i buzëqeshur”, fjalët prekëse të shokut të 21 vjeçarit që vdiq në aksidentin në Drenas

Arjanit Prokshi, ka prekur të gjithë me postimin që ka bërë për shokun e tij tashmë të ndjerë Xhemal Gashin, i cili vdiq sonte në një aksident trafiku në Drenas, shkruan  Gazeta Sinjali.

Prokshi ka shkruar se ndjehet i tronditur me lajmin për vdekjen e Xhemalit, teksa thekson se sot paradite ai ishte i buzëqeshur dhe kush do e besonte se në mbrëmje do të ndërronte jetë.

Postimi i tij i plotë:

Ndryshe, Gazeta Sinjali, raportoi më parë se në këtë aksident vdiq Xhemal Gashi 21 vjeçar, ai ishte në cilësinë e këmbësorit.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë