Aksident në Shalë, dyshohet se ka të vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Resinovc-Satllarë (Shalë) të Lipjanit.

Sipas informacioneve të dërguar nga lexuesit e klankosova.tv, dyshohet se ka të vdekur.

Klan Kosova ka kontaktuar me policinë dhe është pritje të informacioneve shtesë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë