Jashari, Lladrovci e Lushtaku me mesazh bashkimi

Politika i afron njerëzit, si duket ky duhet të jetë shkaku i foto mesazhit, të kryetarëve të Skenderajt dhe Drenasit, Bekim Jasharit e Ramiz Ladrovcit me Gjeneral Nuredin Lushtakun.

Fotomesazhi mbase është edhe përgjigje për deklarimin e kandidaturës së Sami Lushtakut që ka paralajmëruar për zgjedhjet lokale në Skenderaj që mbahen nga fundi i viti tjetër.

Kjo del nga postimi i z. Lladrovci në rrjetin social ku ka shkruar: “Si çdo herë bashkë, me sinqeritet e qetësi…”.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë