Vjedhje e rëndë në Drenas, policia arreston hajnat

Në Drenas janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer vjedhje në lokacione të ndryshme, transmeton DrenicaOnline.

Policia ka njoftuar se gjatë bastisjes në një lokacion pronë e të dyshuarve, policia ka gjetur gjësende të ndryshme të vjedhura dhe të njëjtat i ka sekuestruar.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje ndërsa hetimet në lidhje me rastin ende po vazhdojnë./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë