Rrahje në stacionin të autobusëve në Drenas, një person përfundon në Emergjencë

Ka ndodhur një rrahje në mes të disa meshkujve kosovarë, ku njëri ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në Emergjencën e Prishtinës dhe pas tretmanit është liruar, raporton DrenicaOnline.

Rrahja ka ndodhur në Stacionin e autobusëve në Drenas, të hënën në orën 13:00.

Një i dyshuar është arrestuar dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

Policia është duke e hetuar rastin./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë