Arrestohet një person në Poklek të Ri të Drenasit

Është arrestuar një person i dyshuar në Poklek të Ri të Drenasit, pasi që gjatë kontrollit, tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një mjet i mprehtë dhe një boks hekuri.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Ngjarja ka ndodhur të mërkurën në orën 10:00 ndërsa me urdhër të prokurorit është hapur rast për armë mbajtje ilegale.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë