Aksident i rëndë në një fshat të Skenderajit, tre persona të lënduar

Në Qitak të Skenderajt, dje ka ndodhë një aksident trafiku në mes të dy automjeteve me ngasës meshkuj njëri kosovar, tjetri i Shqipërisë.

Si pasojë e aksident lëndime trupore kanë pësuar tre meshkuj shtetas të Shqiptarë të cilët janë dërguar për tretman mjekësore dhe pastaj janë liruar.

Loading...
Loading...

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë