Arrestohet një person në Drenas

Viktima femër, Shtetase e Shqipërisë, ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar me te cilin bashkëjeton, pas një mosmarrëveshje ka ushtruar dhunë fizike ndaj saj.

Rasti ka ndodhur të premten në Drenas.

Loading...
Loading...

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim te prokurorit dërgohet në mbajtje.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë