Arrestohet një person në Drenas, ja ku e dërguan

Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore Prishtinë dega në Gllogoc, është arrestuar një mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në Burgun e Dubravës.

Policia ka njoftuar se arrestimi i të dyshuarit ka ndodhur të premten rreth orës 10 e 20 minuta në Drenas.

Loading...
Loading...

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë