Skenderaj: Përfshihet nga zjarri një stallë e shtazëve

Një stallë e shtazëve është përfshirë dje nga zjarri në Skenderaj në rrethana të panjohura.

Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se njësitet relevante të policisë dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Përveç dëmeve materiale që dyshohet të jetë në vlerë te madhe nuk raportohet për lëndime në njerëz.

Po ashtu, bëhet e ditur se rasti është duke u hetuar.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë