Arllati mbështet fuqishëm kandidaturen e Shumzim Bujupit

Mbrëmë në prezencë të qindra anetarëve të Nismas Socialdemokrate u mbajt tubimi mobilizues me struktura dhe përkrahes në fshatin Arllat ku edhe u prezantua kandidatura për deputet e Shumzim Bujupit, e cila u pritë me entuziazëm të lartë nga të pranishmit.

Arllati deshmoi se aty frymon fuqishëm NISMA Socialdemokrate.

“Ky rrugëtim i yni do të shënohet me fitoren e madhe të Fatmir Limajt – Kryeminister”, kanë thënë të pranishmit.

Shumzim Bujupi mbanë numrin 108 në listën e Nisma-AKR-PD./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë