Djali me probleme psikike rrah babën, në Drenas, dërgohet në Klinikën e Psikiatrisë

Policia ka arrestuar një person në fshatin Arllat të Drenasit, me probleme psikike, i cili në shtëpinë e tij kishte ushtruar dhunë dhe kishte kanosur babain e tij.

I dyshuari pas arrestimit, me autoambulancë, është dërguar në QKUK në Klinikën e Psikiatrisë.

Loading...
Loading...

Ndërsa, pas trajtimit mjekësor me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./DrenicaOnline.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë