Krasniqi në Llapushnik: Po lidhim kontratë besimi e zotimi me qytetarët

Kandidati për deputet nga Nisma Socialdemokrate, Dardan Krasniqi të hënën mbrëma ka takuar banorët e Llapushnikut me të cilët ka bashkëbiseduar për hallet e tyre dhe mundësinë që së bashku të punohet për të mirën e të gjithve.

Statusi i plotë i Krasniqit:

Loading...
Loading...

Ne po lidhim një kontratë besimi dhe zotimi të përbashkët me qytetarët tanë për të filluar një mendësi të re të komunikimit politikë-qytetar.
Falënderojmë strukturat e Llapushnikut nga lagjet Krasniqi, Shala dhe Bogaj.
#Nismasocialdemokrate10+
#FatmirLimajKryeministër

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë