Aksident trafiku në Negroc, përplasen dy vetura

Nje aksident trafiku ka ndodhur te merkuren pasdite ne Negroc te Drenasit, raporton DrenicaOnline.

Dy vetura me targa lokale jane perplasur ne udhekryqin e lagjes Llokma.

Perveq demeve te konsiderueshme materiale kishte edhe persona te lenduar por fatmiresisht gjendja e tyre eshte jashte rrezikut.

Policia e trafikut ka dale ne vendin e aksidentit dhe eshte marr me rastin./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë