Digjet një veturë në afërsi të Parkut Industrial në Drenas

Një veturë në afërsi të Parkut Industrial të Drenasit është përfshirë nga flakët pak minuta më parë.

Në redaksinë e Gazetës Express, lexuesit kanë dërguar disa fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes.

Deri më tani policia nuk ka dhënë më shumë detaje për rastin, derisa këta të fundit sic shihet nga pamjet ende nuk kanë shkuar në vend të ngjarjes.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë