Zjarr i madh në Drenas

Një person nga Komuna e Drenasit, ka raportuar në Policinë e Kosovës, duke thënë se në rrethana ende të panjohura, garazha e tij është përfshirë nga zjarri.

Sipas raportit të Policisë, në këtë objekt gjindej një veturë, një traktor dhe disa paisje pune.

Tutje është bërë e ditur se në vendngjarje zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë