Rrahje në Drenas, bllokohet komunikacioni

Një rrahje gjatë ditës së djeshme ka ndodhur në hyrje të qytetit të Drenasit.

Dy vetura janë ndalur në rrugë dhe persona që ishin në automjete dolën jashtë, pastaj filluan përleshjen.

Indeksonline ka arritur që të siguroi videon nga momenti i rrahjes.

Për shkak të rrahjes, komunikacioni u stërngarkua. Policia u paraqit në vendin e ngjarjes dhe e ktheu gjendjen në normalitet.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë