Arrestohet ylli i Madridit, rrahu të dashurën (Foto)

Lucas Hernández, lojtari i Atletico Madridit, është arrestuar pasi ka ushtruar dhunë në familje, kanë raportuar mediat spanjolle.

Mbrojtësi i Atletico Madridit, Lucas Hernández ka përfunduar në burg, pasi ka rrahur të dashurën.

Sipas mediave spanjolle, Hernández ka shkuar i dehur në shtëpi dhe më pas ka rrahur të dashurën, përcjell Express.

Raportohet se e dashura e francezit ka kërkuar ndihmë mjekësore pas plagëve që ka marr nga 20 vjeçari.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë