Feronikeli – Montana, ja rezultati final i ndeshjes!

Skuadra e Feronikelit ka humbur duelin e parë të fazës përgatitore në Antalia të Turqisë ndaj ekipit bullgar Montana (0-2), përcjellë Gazetasheshi.com.

Djelmoshat e drejtuar nga Afrim Tovërlani zhvilluan miqësoren e parë, teksa pritet ti zhvillojnë edhe disa duele të tjera testuese.

Më 5 shkurt kampionët kosovar do përballen me Pelisterin nga Maqedonia, dy ditë më pas me FC Luch Energia dhe më 9 shkurt me ekipin Chernomoretz Odessa.

Për më shumë lajme nga Drenasi, ju lutemi bëjeni LIKE faqen tonë në facebook:

https://www.facebook.com/drenicaonline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë