Lajm i mirë për Shkodran Mustafin (Foto)

Southampton dhe Arsenal do të përballen sonte, nga ora 18:30, në kuadër të FA Cup

Tabloidi britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Për Arsenalin në këtë takim nga minuta e parë do të luajë mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi, derisa Granit Xhaka nuk është përfshirë në ekip pasi është i dënuar për shkak të kartonit të kuq.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë