Conte “përjashton” Ivanoviçin nga Chelsea (Foto)

Antonio Conte i ka bërë me dije mbrojtësit serb, Branislav Ivanoviç se nuk ka të ardhme te Chelsea

Branislav Ivanoviç mund të ndahet me Chelsea gjatë këtij muaji. Mbrojtësi serb nuk po e bind trajnerin italian, Antonio Conte.

Madje, ky i fundit nuk i ka dhënë asnjë garanci Ivanoviçit, duke i bërë me dije se nuk ka të ardhme te Chelsea, shkruan The Guardian, përcjell Express.

“Unë nuk se çfarë do të ndodh me të. Kanë mbetur edhe katër ditë deri në mbylljen e afatit kalimtar,  ka shume te papritura”, ka deklaruar Conte.

Reprezentuesi i Serbisë aktualisht po kërkohet nga Zenit St Petersburg dhe Everton. /Express/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë