Zhvishet moderatorja super-seksi e Digitalb, “dridhet” Instagrami (FOTO)

Gazetarja e “Super Sport”, Bora Zemani e njohur për prezantimin e emisionit “Fan’s Zone” ka befasuar me një foto të postuar së fundmi në Instagram.

Sensuale dhe njëkohësisht dhe shumë foto artistike, fotoja e saj ka marrë mbi 2400 pëlqime nga ndjekësit e saj.

Në aspektin profesional Bora Zemani pritet të vijë në Supersport me një emision sportiv që do të quhet “Eurogol” dhe do të transmetohet çdo të hënë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë