Shaqiri ‘kërcënon’ Jose Mourinhon (Foto)

Tabloidi britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të Stoke Cityt dhe Manchester Unitedit, të cilat do të përballen sot nga ora 16:00.

Xherdan Shaqiri, ylli i Stoke, Cityt, pritet të luajë nga minuta e parë ndaj Manchester Unitedit të Jose Mourinhos.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë