Femra më trimereshë e “botës”, jeton me ujqi (Foto)

Sara Varley është femra amerikane që dikur frikën më të madhe e kishte nga kafshët ndërsa tani jeton me ta.

Vajza 28 vjeçare është bërë mikeshë e madhe e ujqërve të cilët i ka grumbulluar në oborrin e saj dhe e kalon pjesën më të madhe të kohës me ta.

Sara mendon se ujqërit janë kafshë shumë të dashura por që nuk duhet që ti ngacmoni dhe ti lëni të uritur. /Indeksonline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë