Besnik Krasniqi shumë shpejtë i rikthehet stërvitjeve në Feronikel

Skuadra e Ferronikelit sot është rikthyer në përgatitje dhe ka përfunduar seancën e paraditës në palestrën “Fitness Koca”.

Skuadrën e ka vizituar futbollisti Besnik Krasniqi, i cili është duke ndjekur seanca speciale për ta sanuar lëndimin që po e mbanë atë jashtë grupit tash e tre muaj.

Krasniqi, shokëve të skuadrës ua dha lajmin e gëzueshëm se shumë shpejt do jetë i gatshëm të bashkohet me ta./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë