Tovërlani dhe disa futbollistë të Feronikelit ua shuajnë shpresat skuadrave tjera për titull (VIDEO)

Futbollistët e Feronikelit po stërviten nga dy herë në ditë.

Në mëngjes fitnes ndërkaq pasdite në herë në ambiente të mbyllura e herë të hapura.

Tribuna Channel ka vizituar skuadrën kampione dhe sjellë kronikën me deklarata interesante nga kryetrajneri, Afrim Tovërlani dhe disa prej futbollistëve kryesor.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë