Shqipëria zbulon listën, prapë Kosovarët e “bëjnë fuqinë” (Foto)

Kombëtarja e Shqipërisë ka publikuar listën e lojtarëve U21. Trajneri i kombëtares U-21, Alban Bushi planifikon grumbullimin e parë në drejtimin e tij si menaxher.

Bushi theksoi se ka planifikuar dhe do të nisë në Durrës ditën e mërkurë një stërvitje disa ditore me futbollistët të ardhur kryesisht nga jashtë.

Si çdo herë, edhe këtë radhë pjesa më e madhe e thirrur janë nga Kosova, por do të ketë edhe futbollistë që ishin në kategorinë U-17.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë