Bersant Celina ua ka uruar festën e 28 Nëntorit gjithë shqiptarëve (FOTO)

Përmes një postimi në rrjetet sociale, sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Bersant Celina, ka gjetur kohë që t’ua uroj shqiptarëve festën e 28 Nëntorit.

“Urime dhe gëzuar ditën e flamurit”, ka shkruar ai në Facebook. /Express/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë