Tërhiqet shorti, ky është kundërshtari i Barcelonës (FOTO)

capture-317-650x358Liga e Kampionëve për femra ka tërhequr shortin e fazës çerekfinale të garës.
Barcelona do të ndeshet me Rosengard në çerekfinale të Ligës së Kampionëve për femra.

Në ballafaqimet tjera, veçohet ballafaqimi mes Bayern Munich dhe Paris Saint-Germain, përcjell “Lajmi.net”.

Kurse, këto janë çiftet e plota:

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë