Neymar, dështaku i Barcelonës (Foto)

neymar_1480058544-7177364Neymar, sulmuesi i Barcelonës, nuk është duke kaluar momente të mira

Treshja e frikshme e Barcelonës: Lionel Messi, Luis Suarez dhe Neymar nuk po funksionon si duket këtë sezon, pasi sulmuesi brazilian nuk është duke kaluar momente të mira

Sipas të përditshmes sportive madrilene, AS,  Neymar nuk ka shënuar gol për ekipin katalunas qe 540 minuta, ose në gjashtë ndeshjet e fundit), përcjell Express.

Neymar e ka edhe një mundësi të shënoj gol para përballjes me Real Madridin në El Clasico, në ndeshjen e fundjavës ndaj Real Sociedad. /Express/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë