Rrahen mes veti dy familje afër Drenasit, autoambulancat i bartën të lënduarit drejt QKUK-së

Një rrahje e rëndë mes dy familjeve ka ndodhur mbrëmë në një fshat afër Drenasit.

Burimet e IndeksOnline kanë thënë se anëtarët e këtyre familjeve fillimisht kanë pranuar ndihmë në QKMF-në e Drenasit e më pas përshkak të lëndimeve të rënda janë transportuar me dy autoambulanca drejt QKUK-së.

Policia i është përgjigjur rastit dhe po merret me hetimin e tij ku deri më tani motivet që kanë quar deri të rrahja masive mbesin të panjohua.

Ende nuk ka informacion rreth gjendjes shëndetësore të të lënduarve të shtrirë në QKUK./IndeksOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë