Vjosa Osmani viziton Drenasin, kështu u prit ajo në komunën të cilën e drejton Ramiz Lladrovci (Video)

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, në kuadër të vizitave të komunave të vendit, ka vizituar Drenasin, me ç’rast është pritur kreu i kësaj komune, Ramiz Lladrovci.

Gjatë kësaj vizite, Osmani do të takohet me anëtare të Kuvendit Komunal, gra të angazhuara në biznes, arsim, shëndetësi dhe shoqëri civile, do ta vizitojë Parkun e Biznesit si dhe do të qëndrojë në shkollën “Xhevë Lladrovci”, në Gllanasellë.

DrenicaOnline ju sjell pamje nga vizita e saj në Drenas:

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë