E çuditshme/ Shiko ku dhe si ka përfunduar një veturë (Pamje)

Një aksident trafiku ka ndodhur mesditën e sotme në Slivovë, rrugës për Gjilan, transmeton IndeksOnline.

Një veturë ka përfunduar jashtë rrugës, duke u përplasur me një shtëpi.

Përveç dëmeve materiale nuk është njoftuar për persona të lënduar.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë