Vdes në moshë mjaft të re mësuesja Diana Hyseni

Ka vdekur në moshë mjaft të re mësimdhënësja, Diana Shabani – Hyseni

E njdera ishte edhe mësuese në shkollën fillore “Selami Hallaçi” në Rahovicë.

Lajmin e kanë dhënë familjarët përmes një postimi.

Postimi:

“Të Allahut jemi dhe tek Ai do të kthehemi”

Të nderuar familjarë, miq dhe dashamirë.
Me pikëllim të thellë ju njoftojmë se ka ndërruar jetë Diana Shabani – Hyseni. Kërkojmë prej jush lutje për falje dhe mëshirë.

Varrimi bëhet nesër me Ikindi në varrezat e fshatit Çukarkë./MitrovicaSot/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë