Arrestohet ‘Valmir bossi’ i TikTok-ut

‘Valmir bossi’ në rrjetin social TikTok ёshtё arrestuar nёn dyshimin pёr abuzim seksual.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë Rajonale në Pejë, Driton Rugova, i cili ka njoftuar se i dyshuari është ndaluar pёr 48 orё.

“Pasi qё kemi vërejtur nё rrejtet sociale qarkullimin e njё video incizimit te abuzimit seksual, Stacioni Policor Klinë menjёherё ka ndёrmarrё masat e nevojshme, dhe sot ne orët e mengjesit, kanё identifikuar dhe arrestuar personin e dyshuar.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë