E dhimbshme: Vdes vogëlushi nga Drenasi!

Ka ndërruar jetë vogëlushi nga fshati Baicë i Komunës së Drenasit.

Lajmin për vdekjen e vogëlushit e kanë dhënë familjarët përmes rrjetit social facebook.

“Te Allahut jemi dhe tek ai do të kthehemi, ka ndërruar jetë Sokol (Milaim) Zariqi varrimi i te ndierit bëhet sot me datë 22,04. 2024 ora 16:00 në varrezat e fshatit Baicë”, thuhet në njoftimin e tyre.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë