Arrestohen 3 persona në Drenas, tentuan ta rrahin një polic (Detajet)

Janë arrestuar tre të dyshuar në Drenas pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje në trafik kanë kanosur si dhe kanë tentuar ta sulmojnë një polic i cili ishte jashtë detyrës zyrtare.

Rasti sipas policisë ka ndodhur të shtunën rreth orës 18:00, transmeton DrenicaOnline.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Rasti është hapur si kanosje dhe po hetohet nga policia e Drenasit./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë