E dhimbshme, vdes në moshë të re arsimtarja e matematikës

Ka ndërruar jetë në moshë të re, Adelina Ademaj-Mujaj.

E ndjera humbi betejën me një sëmundje të rëndë në moshën 30 vjeçare.

Adelina ka lënë prapa bashkëshortin Qëndrimin dhe dy vajza.

Varrimi i saj bëhet sot në orën 16:00 në Jabllanicë të Vogël./Indeksonline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë