Arrestohet një person me mëngjes në Drenas

Një person ka informuar policinë se është kanosur nga një i dyshuar të enjten rreth orës 08 e 30 minuta në Drenas.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit është dërguar në mbajtje, transmeton DrenicaOnline.

Policia ka bërë të ditur se ndaj të dyshuarit është hapur rast për kanosje ndërsa me të po merret njësiti i hetimeve./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë