Arrestohen dy persona në Komoran, policia jep detaje

Janë arrestuar dy persona në Komoran pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje verbale janë rrahur mes vete dhe si pasojë kanë pësuar lëndime trupore.

Rasti ka ndodhur pasditen e së hënës në Komoran, transmeton DrenicaOnline.

Dy të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Prokurori ka urdhëruar të hapet rast për lëndim i lehtë trupor./DrenicaOnline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë