E dhimbshme: Ky është i riu që u vra sonte në Prishtinë

Një person ka humbur jetën, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave sonte në Prishtinë.

Sinjalizuesit e Gazetës Sinjali njoftojnë se viktima është Egzon Haziri, rreth 30-vjeç.

Haziri s’ka arritur që t’i përballojë plagët e marra dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Në anën tjetër, dy të plagosurit janë dërguar në Emergjencë dhe sipas informacioneve të para, që të dy ndodhen jashtë rrezikut për jetë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë