Aksident i rëndë në rrugën Skenderaj-Drenas, pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur në rrugën Drenas – Skënderaj, ku një vetura ka dalë nga rruga.

Nuk dihet ende nëse ka ndonjë të lënduar.

Portali është në pritje të deklaratës së Policisë së Kosovës dhe do të ju mbajë të informuar lidhur me këtë aksident.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë