Temperaturat shënojnë ngritje, ky është parashikimi i motit për sot

Ditën e sotme parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ndërsa në zona të caktuara mund të ketë ndonjë reshje të izoluar.

Meteo Kosova njofton se temperaturat do të shënojnë ngritje, me minimale që do të luhaten prej 1 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 13 deri në 16°C.

Era do fryjë kryesisht nga kuadrati i veriut, me shpejtësi prej 10-31 km/h.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë