Plagosen 3 persona në Gjakovë

3 persona janë plagosur të shtunën mbrëma në një lokal në Gjakovë.

Të plagosurit janë: D.S me tre plumba, J.S me dy plumba dhe F.Zh, me plagë të lehta (gërvishtje nga plumbi)

Të plagosurit janë duke u ranimuar në Spitalin e Përgjithshëm “Isa Grezda“ në Gjakovë, në repartin e ortopedisë dhe janë jashtë rrezikut për jetë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë