Vdesin dy të lënduarit nga aksidenti i trenit me furgon

Kanë vdekur dy personat e lënduar nga aksidenti mes një treni dhe një furgoni në fshatin Krushevë e Madhe në Komunën e Klinës.

Rastin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“E morëm konfirmimin nga mjeku kujdestar që kanë vdekur dy të lënduarit”.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë